Nejzásadnějším poselstvím politických voleb je význam nových politických stran

Rate this post

K pochopení výsledků politických voleb v České republice existují tři základní kontextové faktory. Tváří v tvář řadě korupčních skandálů a také nestabilitě federální vlády, která byla spojena s velkým hospodářským poklesem, se systém událostí v posledním desetiletí podstatně změnil, což způsobilo pokles starých politických stran a upřednostňovalo zavedení několika anti-establishment opozice (Balk volby do Evropského parlamentu proběhly v dobách pozoruhodné finanční prosperity. Česká republika totiž zažila výrazný růst výdělků a také pokles ceny nezaměstnanosti tak, že je nyní nejnižší mezi účastnickými státy EU. Česká populace však ve skutečnosti sdílí nedostatečnou míru sebevědomí v Evropské unii, do té míry, že země dnes patří k nejvíce euroskeptickým v EU. Jedním z nejzásadnějších poselství politických voleb je význam nových politických stran, které výrazně převažují nad těmi standardními.

Nejzásadnějším poselstvím politických voleb je význam nových politických stranVolební projekt. Podle průzkumů se zdálo, že přibližně 9 různých politických oslav i volebních koalic má velkou šanci překročit zákonnou překážkovou hranici, což je číslo, které odráží rostoucí fragmentaci systému oslav. Očekávalo se, že v politických volbách uspěje několik politických událostí proti establishmentu (z nichž žádná neměla legislativní zastoupení před celostátními politickými volbami v roce 2013): technokratické demokratické ANO (aktivita nespokojených lidí) vedené hlavou státu Andrejem Babišem. Není divu, že pomoc pro ustálené konvenční strany nedosáhla přesně stejné hranice jako v předchozích volbách. Tyto oslavy se skládají ze sociálně demokratické oslavy češtiny (ČSSD), komunistické události Čech a Moravy-KSČM (která převzala název unijní volby Levice-Česká Unita), Demokratické strany občanské (ODS) a křesťanské Unie a také Demokratické-lidové strany Československa (KDU-ČSL). Průzkumy navíc naznačily uskutečnitelný úspěch liberálně centristické volební unie „spojenci pro Evropu“, kterou vytvořili TOP 09, starostové i nezávislí (STAN). Volební kampaň obecně ovládala řada složitých problémů, které měly malou přítomnost kvůli nedostatečnému úsilí (stejně jako nízkým finančním investicím) politických stran. Přestože intenzita uprchlické krize nedosáhla úrovně předchozích let (a také počet žadatelů o azyl a/nebo přistěhovalců z mimoevropských zemí je v České republice stále velmi nízký), problém byl pro projekt skutečně hlavní.

Strana úspěšně chránila Česko před migrací

Odmítnutí migrace, které se vyvinulo jako ohrožení společnosti i veřejné ochrany země, bylo ve skutečnosti Hlavním tématem radikální nejlepší akce SPD. Akce se rovněž objevila jako součást extrémně pravicového euroskeptického týmu Evropa Svobody a demokracie. Protiimigrační postoj ANO byl na druhé straně méně nativistický a mnohem nacionalističtější/protekcionistický, což naznačuje, že strana úspěšně chránila Českou republiku před migrací (například volbou proti kvótám, které se staly symbolem debaty o migraci v kontextu EU). Není neobvyklé, že EU i evropské elity (kromě „liberálů“, „multikulturalistů“, „pražských kaváren“ a také nevládních organizací) byly obviněny z odpovědnosti za krizi hnutí.

Myšlenka národních vášní

Myšlenka národních vášníSolidní kritika Evropské unie (v České republice obvykle zobrazovaná jako „vnější hvězda“) a na nižší úrovni asimilační argument zabránily tomu, aby volby do Evropského parlamentu byly klasifikovány jako čistá instance „národních voleb druhého řádu“. Zatímco SPD prosadila návrh na umístění ČSSD ANO směrem k Unii, symbolicky za něj stála červená Kšiltovka se sloganem „solidní Česko“, který nasadil Babiš. ODS si zachovala trvalou linii euroskepticismu, odmítla federalismus na evropské úrovni a doporučila rychlejší model Evropské kombinace. Myšlenka národních vášní však navíc existovala v mírně proevropských politických událostech, jako jsou křesťanští demokraté nebo theSD, mezi Evropskými obavami, které v této souvislosti rezonovaly, byla potřeba zajistit přesně stejnou vysokou kvalitu položek uváděných na trh starým i novým účastníkům.

Milka lahodná čokoláda, Coca-Cola nebo detergenty se staly ikonami konverzace. Výjimkou byly jasně proevropské oslavy jako spojenci pro Evropu nebo Piráti, zdůrazňující jistotu inaugurace České republiky do EU i taktické a také finanční výhody, které z ní vyplývají. Nakonec se národní politika stala důležitou součástí politického volebního projektu, který odráží změnu charakteristik soutěže událostí, úpravu spojenou s úspěchem demokratických stran obecně a vývojem vlády vedené ANO di Babiš particolare kontextualizovat, babiš-někdy nazývaný Český Berlusconi nebo Trump – je jedním z nejbohatších podnikatelů v České republice. Agrochemický úkol Babiše výrazně těží z evropských a také národních dotací, což Babiše staví do dlouhodobého problému úrokových sazeb (T. Kromě toho byl během komunistické rutiny spolupracovníkem tajných policistů a v době politických voleb do Evropského parlamentu byl zapleten do zpronevěry dotací EU. V důsledku toho není neočekávané, že oslavy odporu (konkrétně ODS a ODS na druhé straně ano definovaly europarlamentní politické volby jako šanci odmítnout „zkorumpované“, „tzv. autonomní“, „nešikovné“ politické strany, stejně tak zdůrazňující mimořádný nárůst české ekonomiky za vlády Babiše.

Uznání voličů v různých politických stranách

Uznání voličů v různých politických stranáchObrat voličů patřil k významným obavám diskutovaným po politických volbách, spolu s podstatnou složkou voleb vede ke kontextu definovanému různou mírou uznání voličů v různých politických stranách a nízkým sebevědomím a nízkým zájmem o Evropskou Unii. Angažovanost voličů, která se v roce 2004 a také v roce 2009 extrémně snížila (v obou případech 28%), dosáhla v roce 2014 ještě jednoho minima: k volbám se nejvíce přihlásilo jen 18% voličů (druhý Nejlevnější výnos po Slovensku). Přestože výnos 28,7% představuje nové historické maximum, nikdy jej nelze považovat za dobrou informaci pro legitimitu Evropské unie na prvním místě a českých europoslanců na 2.místě. ANO vyhrálo politické volby, přesto získaných 21% jde mnohem pod výsledky zaznamenané v posledních celostátních volbách, s poklesem pravděpodobně kvůli probíhajícímu vyšetřování Babiše. Úplně nejlepší výsledek zaznamenali piráti a také SPD, zatímco výsledek ODS naznačuje, že se událost částečně uzdravila z tragického výsledku v předchozích volbách. Celkově se zdá, že výsledky politických voleb potvrzují transformaci Českého systému oslav ve druhém ročníku secolo staré politické oslavy získaly pouze 3. hlasy, zbytek hlasovacích lístků byly nashromážděny různými politickými stranami, které počítají s populismem nebo anti-establishmentem a také dodávaly volby standardní metodou, kterou politika prováděla standardními oslavami. Je rovněž zřejmé, že velká většina voličů se skutečně rozhodla podpořit politickou stranu, která představuje zásadní variantu Evropského kombinačního postupu. Zdá se však, že pro Czeit existuje jen malá pomoc

Verdikt: historické politické oslavy

Je těžké určit kvalitu victor par. Je však zřejmé, že historické politické oslavy, které byly základem stranického systému vzhledem k tomu, že začátek 90.let se zbavil půdy. Zdá se, že různé anti-establishmentové hvězdy se skutečně staly jednou z nejpřitažlivějších alternativ pro politiky těla nespokojené s výkonem politické elity minulosti. (thesmoothiebus.com) další možné čtení volebních výsledků programů, že většina hlasů byla odevzdána pro politické události se zásadními postoji směrem k EU, znepokojující požadavek na zajištění České národní míry zájmů nebo na odchod z Unie. Navíc, ačkoli obrat byl nejvyšší možný nahraný v národě v tomto druhu politických voleb, stále patří mezi nejnižší zaznamenané pásky ze všech členských států EU, takže jakékoli řeči o značném oživení autonomního zobrazení v zemi by jistě byly spěchány.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here